[Olimpiyatlar||Dünya  Şampiyonaları|| Avrupa Şampiyonaları || Akdeniz Oyunları || Dünya Kupası ||Dünya Ordular Şampiyonası || Dünya Askeri Oyunları]

SERBEST GÜREŞ AKDENİZ OYUNLARI TARİHİ

 

1951-İskenderiye-MISIR

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

HASAN GEMİCİ

52

İskenderiye

SERBEST

1

CEMİL SARIBACAK

57

İskenderiye

SERBEST

1

BAYRAM ŞİT

63

İskenderiye

SERBEST

1

TEVFİK YÜCE

67

İskenderiye

SERBEST

1

BEKİR BÜKE

73

İskenderiye

SERBEST

1

İSMET ATLI

79

İskenderiye

SERBEST

1

BEKTAŞ CAN

87

İskenderiye

SERBEST

1

KEMAL DİŞİÇÜRÜK

Ağır

İskenderiye

SERBEST

1

 

1959-Beyrut-LÜBNAN

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Mehmet KARTAL

52

Beyrut

Serbest

1

Bayram UYSAL

57

Beyrut

Serbest

1

Mehmet GOCUR

63

Beyrut

Serbest

1

Hilmi GEZİCİ

67

Beyrut

Serbest

1

Mahmut ATALAY

73

Beyrut

Serbest

1

Ziya DOĞAN

79

Beyrut

Serbest

1

Bekir BÜKE

87

Beyrut

Serbest

1

Hamit KAPLAN

Ağır

Beyrut

Serbest

1

 

1963-Napoli-İTALYA

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Bekir AYDIN

57

Napoli

Serbest

1

Mahmut ATALAY

73

Napoli

Serbest

1

Fahrettin ÇANKAYA

78

Napoli

Serbest

1

Hasan GÜNGÖR

87

Napoli

Serbest

1

Ahmet AYIK

97

Napoli

Serbest

1

Hamit KAPLAN

Ağır

Napoli

Serbest

1

Mehmet KARTAL

52

Napoli

Serbest

3

 

1967-Tunus-TUNUS

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Bekir AYDIN

57

Tunus

Serbest

1

Sami PEHLİVAN

63

Tunus

Serbest

1

Gıyasettin YILMAZ

87

Tunus

Serbest

1

Hüseyin GÜRSOY

97

Tunus

Serbest

1

İsmail TOPÇAM

Ağır

Tunus

Serbest

1

Hüsamettin ÖNGÖR

70

Tunus

Serbest

2

Vahit UYSAL

78

Tunus

Serbest

3

A.Rıza DURMUŞ

52

Tunus

Serbest

4

 

 

1971-İzmir-TÜRKİYE

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Sefer BAYGIN

48

İzmir

Serbest

1

Salim BAK

52

İzmir

Serbest

1

Hasan KARAMAN

57

İzmir

Serbest

1

Erdal KARAKAŞ

62

İzmir

Serbest

1

Servet AYDEMİR

68

İzmir

Serbest

1

Mehmet UZUN

74

İzmir

Serbest

1

Asım BÜLBÜL

82

İzmir

Serbest

1

Mehmet GÜÇLÜ

90

İzmir

Serbest

1

Gıyasettin YILMAZ

100

İzmir

Serbest

1

Alaaddin YILDIRIM

Ağır

İzmir

Serbest

1

 

 

1975-Cezayir-CEZAYİR

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Mehmet CANBAZ

48

Cezayir

Serbest

1

M.Emin ŞİMŞEK

57

Cezayir

Serbest

1

Mehmet SARI

68

Cezayir

Serbest

1

Servet AYDEMİR

74

Cezayir

Serbest

1

Mehmet UZUN

82

Cezayir

Serbest

1

Mehmet GÜÇLÜ

100

Cezayir

Serbest

1

Kenan EGE

Ağır

Cezayir

Serbest

1

Ayhan TAŞKIN

90

Cezayir

Serbest

2

Fehmi SARI

52

Cezayir

Serbest

3

Vehbi AKDAĞ

62

Cezayir

Serbest

6

 

1979-Split-YUGOSLAVYA

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Nurettin KURT

62

Split

Serbest

1

Şenol TENEKECİOĞLU

82

Split

Serbest

1

Halil ARAS

90

Split

Serbest

1

Hüseyin ÇOKAL

Ağır

Split

Serbest

1

Ömer SAKIZCI

48

Split

Serbest

2

Muhammed ORUÇ

52

Split

Serbest

2

Hüseyin YALINKILIÇ

68

Split

Serbest

3

Osman UZUN

74

Split

Serbest

3

Mehmet DONBAY

100

Split

Serbest

3

Bedrettin SEVİNÇ

57

Split

Serbest

6

 

1983-Casablanca-FAS

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Aslan SEYHANLİ

52

Casablanca

Serbest

1

Halit AKGÜN

62

Casablanca

Serbest

1

Fevzi ŞEKER

68

Casablanca

Serbest

1

Burhan SABANCIOĞLU

74

Casablanca

Serbest

1

Reşit KARABACAK

82

Casablanca

Serbest

1

Sıtkı KADİROĞLU

100

Casablanca

Serbest

1

Mehmet GÜÇLÜ

Ağır

Casablanca

Serbest

1

Mustafa ÖCAL

48

Casablanca

Serbest

3

Yılmaz ASLAN

57

Casablanca

Serbest

3

İsmail TEMİZ

90

Casablanca

Serbest

3

 

1987-Laskiye-SURİYE

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Aslan SEYHANLI

52

Laskiye

Serbest

1

Fevzi ŞEKER

74

Laskiye

Serbest

1

Necmi GENCALP

82

Laskiye

Serbest

1

Reşit KARABACAK

90

Laskiye

Serbest

1

Ayhan TAŞKIN

100

Laskiye

Serbest

1

Hayri SEZGİN

130

Laskiye

Serbest

1

Selman KAYGUSUZ

62

Laskiye

Serbest

2

Mustafa ÖCAL

48

Laskiye

Serbest

3

Ahmet AK

57

Laskiye

Serbest

3

Zekai ERTEM

68

Laskiye

Serbest

6

 

1991-Atina-YUNANİSTAN

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

İlyas ŞÜKRÜOĞLU

48

Atina

Serbest

1

Ahmet OREL

52

Atina

Serbest

1

Ahmet AK

57

Atina

Serbest

1

Behçet SELİMOĞLU

68

Atina

Serbest

1

Turan CEYLAN

74

Atina

Serbest

1

Sebahattin ÖZTÜRK

82

Atina

Serbest

1

Kenan ŞİMŞEK

90

Atina

Serbest

1

Ali KAYALI

100

Atina

Serbest

1

Mahmut DEMİR

130

Atina

Serbest

1

İsmail FAİKOĞLU

62

Atina

Serbest

2

 

1993-Aagde-FRANSA

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Fevzi KAYNAK

48

Aagde

Serbest

1

Mevlana KULAÇ

52

Aagde

Serbest

1

İsmail ZURNACI

57

Aagde

Serbest

1

İsmail FAİKOĞLU

62

Aagde

Serbest

1

Selahattin YİĞİT

74

Aagde

Serbest

1

Sebahattin ÖZTÜRK

82

Aagde

Serbest

1

Ömer ASLANTAŞ

100

Aagde

Serbest

1

Hikmet GÜNAYDIN

90

Aagde

Serbest

2

Fatih ÖZBAŞ

68

Aagde

Serbest

3

 

1997-Bari-İTALYA

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Mevlana KULAÇ

54

Bari

Serbest

1

Harun DOĞAN

58

Bari

Serbest

1

Yüksel ŞANLI

69

Bari

Serbest

1

Kamil KOCAAĞAOĞLU

76

Bari

Serbest

1

Zekeriya GÜÇLÜ

125

Bari

Serbest

1

Muharrem DEMİREĞEN

63

Bari

Serbest

3

Şükrü KAZAN

97

Bari

Serbest

5

 

2001-Tunus-TUNUS

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Tevfik ODABAŞI

58

Tunus

Serbest

1

Yüksel ŞANLI

69

Tunus

Serbest

1

Fahrettin ÖZATA

76

Tunus

Serbest

1

Nuri ZENGİN

85

Tunus

Serbest

1

Zekeriya GÜÇLÜ

130

Tunus

Serbest

1

Ömer ÇUBUKÇU

63

Tunus

Serbest

3

Muhyettin UZUN

54

Tunus

Serbest

3

Kaşif ŞAKİROĞLU

97

Tunus

Serbest

3

 

 

 

 

 

Türkiye 74 Puanla 1nci

Yunanistan 73 p ikinci

Tunus 47 puanla 3ncü

 

 

 

2005

AKDENİZ OYUNLARI (Almeria-İspanya)
2005-6-26

 

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Ramazan Demir

55

İspanya-Almeria

Serbest

3

Tevfik Odabaşı

60

İspanya-Almeria

Serbest

2

Levent Kaleli

66

İspanya-Almeria

Serbest

3

Fahrettin Özata

74

İspanya-Almeria

Serbest

2

Serhat Balcı

84

İspanya-Almeria

Serbest

1

Hakan Koç

96

İspanya-Almeria

Serbest

1

Aydın Polatçı

120

İspanya-Almeria

Serbest

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2009 AKDENİZ OYUNLARI

Pescara

ADI SOYADI

KG

YAP.YER

BRANŞI

DERECESİ

Sezer Akgül

55

Pescara

Serbest

1

Mustafa Kartal

60

Pescara

Serbest

2

Muhammed İlkkan

66

Pescara

Serbest

1

 

 

Pescara

Serbest

 

Ali İmamoğlu

84

Pescara

Serbest

1

Fatih Yaşarlı

96

Pescara

Serbest

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serbest güreş akdeniz oyunları tarihimiz.